Sizin için çalışıyoruz…

Sizin için çalışıyoruz…
Birth name
Elnino Group
Born
07 December 1998
Birthplace
Bursa
Genres
Müzik Yapım Şirketi
Years active
18

Elnino Group 1998 yılında Ferdi Akkaya tarafından Bursa’da kurulmuş olan Video & Müzik prodüksiyon şirketidir. 2000 yılından günümüze sayısız albüm, reklam tanıtım, jingle, sesli hikaye, klip video, tanıtım filmi gibi alanlarda hizmet vermiş bir prodüksiyon şirketidir. Elnino Group, 2018 yılından itibaren Ferdi Akkaya, Murat Mat ve Kemal Nalbant ile birlikte mevcut alanlardaki faaliyetlerini koruyarak, Müzik Yapım, Video Klip, Müzik Prodüksiyon, Video Prodüksiyon, Menajerlik ve Organizasyon, Sosyal Medya yönetimi, PR, Reklam ve Tanıtım, Dijital Lisanslama, Marka Yönetimi vb. alanlarda faaliyet göstermeye başlamıştır.

2018 yılı itibariyle firmamız bünyesinde bir çok sanatçının albüm düzenlemeleri, mix mastering, video klip, reklam tanıtım ve pr süreci profesyonelce tarafımızdan yürütülmeye başlamıştır.

İşimizi, uzman kadromuzun yenilikçi fikirleri, profesyonel yöntemleri ve sevgimizle yapıyoruz.

Güvenilir yerdesiniz.