MÜZİK YAPIM

Elnino Group olarak sanatçıların müzik yapım, dağıtım, lisanslama, pr, pazarlama, reklam tanıtım, menajerlik ve sosyal medya konularında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile destek vermekteyiz. Marka bilinci oluşturma, markanızın yönetimi bilinirlik, sosyal medyanın gücünü ve nimetlerini kullanabilmek için yanınızdayız.

Peki Elnino Group olarak neler yapıyoruz ?


Digital Dağıtım

Single ve albümlerinizi 350 den fazla dijital müzik plâtformuna servis ediyoruz, Turkcell Fizy, ITunes, Spotify, Deezer, Beatport, TIDAL, gibi en büyük dijital marketlerde bannerlar ile eserlerinizin tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Lisanslama

Eserlerinizi dijtalde lisanslamalarını gerçekleştiriyor, gerekli tüm belgeleri temin ediyoruz.

PR

Sanatçılarımızın basın, radyo ve televizyon aracılığıyla halkla illişkiler sürecini yürütüyor ve bilinirliğini arttırmak için destek veriyoruz repütasyon için gerekli planlamalar oluşturarak dijital pazardaki yerinizi sağlama alıyoruz. Basın bültenleriniz, görselleriniz ve sosyal medyadaki en güçlü arkadaşınız sizin partneriniz oluyoruz. Basın bültenlerinizin basına servis edilmesi, yazılı ve görsel basındaki iletişimin yürütülmesi hizmetlerini veriyor toplu eposta mailing sistemi özel reportaj ve çekimler ile etkileşimlerinizi kuvvetlendiriyoruz. Markalaşma sürecinizde yerinizi sağlama aldıktan sonra statü ve kazanımlarınızı korumak adına itibar yönetim çalışmalarınızıda yürütüyoruz.

Reklam

Bu alandaki uzman ekibimiz, albüm ve single çalışmalarınıza ait pazarlama stratejisini belirliyor ve yüzlerce influencer ve çözüm ortağı ile bir araya gelerek reklam çalışmaları plânlıyor ve süreci yürütüyoruz. Portföyünüze ulaşmak konusunda hazırlanan reklamların optimum seviyede görünmesini sağlayarak reklamı kısa etkiyi ise uzun vadede koruyacak ekonomik bütçe ile en iyi sonuçları almanız konusunda stratejiler geliştiriyoruz.

Menajerlik

Bağlı olduğumuz sanatçılarımızın organizasyon konser ve diğer etkinliklerinde uzman bir ekiple yanında oluyoruz amacımız sanatcılarımızın talepleri doğrultusunda onları yönlendirebilmek istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat fark etmeden cevap verebiliyor olmak sektörde marka haline getirebiliyor olmak en büyük hedefimiz, sadece dijital mecralarda değil her türlü reklam tanıtım ve organizasyon faaliyetinde sanatçılarımızın yanında olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Sosyal Medya

Sanatçılarımızın albümleri ve kendilerine ait olan sosyal medya hesaplarını profesyonel şekilde yöneterek, albümlerine ve sosyal medyalarına dijital destek sağlıyoruz dijitalde marka imajını geliştirmek ve bilinirliği sağlamak adına bu faaliyetleri yürütürken aslında sanatçılarımıza dijital ve real müzikal yaşantısında onlara değer katıyoruz.

Bursa Albüm, Bursa Etkinlik, Bursa Müzik Şirketi, Bursa Pr, Bursa Reklam, Bursa Sosyal Medya Yönetim, Bursa Tanıtım, Dijital Lisanslama, Etkinlik, Grafik Tasarım Bursa, Instagram Yönetim, Marka Bilinirlik, Marka Patent Bursa, Organizasyon, PR, Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, Reklam, Tanıtım